piątek, 11 października 2013

Przetestuj mnie

Aaaale się cieszę :) 
Paczuszkę dostałam.
 Sporej wielkości karton, zapakowany jak się patrzy, zafoliowany, profesjonalnie obklejony a w nim? Niespodzianka! Mówiąc szczerze nie wierzyłam, że zakwalifikuję się do testów. Że jak to, że ja?
Wiem, wiem, gdzie mogę to się pologowałam, nawet aktywna jestem, ale do tej pory, z tego typu programów nic jeszcze do testów nie dostałam a tu taka niespodzianka.


Mowa tu o programie TestMeToo. Fajna sprawa, zasady jasne i przejrzyste. Wiesz czego się od ciebie oczekuje. I co najważniejsze - na prawdę działa :) Kto chętny, zapisywać się, a nóż i wy dostaniecie coś fajnego do testów. 


Ja do testów dostałam "Mixa Baby" - Lipidowy żel do ciała i włosów bez mydła. Mogą go stosować zarówno maluszki jak i my, rodzice (Dorośli nie będący rodzicami też mogą :D). Jak się sprawdził? Czy żel do mycia bez mydła myje? Jak bardzo "nie szczypie" w oczy? I czy polubimy się z tym żelem? Tego dowiecie się już niedługo, a na razie, życzcie nam miłego testowania :))


Chłopcy śpią, więc zmykam pod prysznic ... Testowanie czas zacząć!A kto chce dołączyć do programu, 
klika na zdjęcie wyżej,  
w baner na pasku bocznym,

6 komentarzy:

Cieszę się z każdych odwiedzin, z każdego komentarza. Zapraszam Was do siebie licząc po cichu, że spodoba Wam się w naszym małym magicznym świecie :)