Zaufali mi


MAM Baby - "Dobre wzornictwo i funkcjonalność wyznaczająca standardy oraz innowacyjność techniczna sprawiają, że MAM jest rozpoznawany wśród światowych ekspertów. Obecnie około 40 milionów produktów MAM jest sprzedawanych w ponad 30 krajach, na wszystkich kontynentach świata. MAM posiada 8 filii w Europie, USA i Ameryce Południowej, a także jest liderem rynkowym w dziedzinie smoczków dziecięcych w USA i wielu krajach europejskich. "
Dzięki Firmie MAM Baby miałam możliwość przetestowania:

  1. Butelki Treningowej Trainer 220 ml
  2. Szczotki do butelek Soft Brush
  3. Gryzaka Bite & Relaks Phase 2
Dziękuję! 

NUK - "W ponad 100 krajach na świecie produkty NUK są od pokoleń częścią życia dzieci. Wszędzie NUK wielokrotnie ustanawiał nowe standardy - począwszy od systemu odpowietrzania NUK AIR SYSTEM, poprzez najnowsze technologie odciągania pokarmu aż do smoczków uspokajających NUK Genius, w których anatomiczny kształt NUK został jeszcze udoskonalony. Produkty NUK oparte są jedne na drugich i są optymalnie dostosowane do różnych etapów rozwojowych dziecka - od urodzenia do wieku przedszkolnego. Z NUK-iem możesz więc mieć pewność, że od samego początku zawsze robisz to, co najlepsze dla swojego dziecka."
Na blogu znajdziecie recenzje:

Dziękuję za możliwość przetestowania :)


Gerber - "Marka Gerber to lider w kategorii posiłków dla niemowląt i małych dzieci w Polsce. Obecna jest na polskim rynku od roku 1992r. W ofercie pod marką Gerber występują następujące kategorie: posiłki w słoikach (w tym linie obiadków, zupek, paróweczek, deserów) oraz soki (soki klarowne, nektary i napoje z ziołami)." Miałam przyjemność testować serię produktów DoReMi tej marki. 
Recenzję z testów znajdziecie TU.  
Dziękuję!


Koh-i-Norr - "KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s. to czeski producent z wieloletnim doświadczeniem sięgającym 1790 roku. Jest największym producentem artykułów dla artystów, biurowych i szkolnych w Europie Środkowej i Wschodniej. Swoje produkty eksportuje do ponad 60 krajów świata."

Firma KOH-I-NOOR to dla mnie nr 1 wśród producentów artykułów plastycznych.  Uwielbiam ich kredki i farby, dlatego to właśnie one znalazły  się w "wyprawce zerówkowej" mojej Roksanki.  Kontakt z nimi i ich doradztwo mogę ocenić na najwyższym poziomie. O kredkach tej firmy wspomniałam TU. 

Blanca Baby - Jest dystrybutorem i producentem pościeli Blanca. W ofercie sklepu znajdziemy jednak nie tylko pościel. Blanca Baby ma w swojej ofercie szeroki asortyment produktów dla mamy i maluszka różnych firm. 
Dzięki uprzejmości firmy Blanca Baby, miałam możliwość przetestowania:
aspiratora do noska GAMMA. 
Recenzję aspiratora znajdziecie również TU
Dziękuję!

Birko - czapki dla dzieci - "Firma BIRKO istnieje od 1994 roku i od tego czasu zajmuje się produkcją czapek dla dzieci oraz akcesoriów dziecięcych, jak opaski, chustki, szaliki i rękawiczki, związanych z ubiorem małego człowieka na wszystkie pory roku.
Przez wszystkie lata istnienia wprowadziliśmy na rynek polski i światowy około tysiąca wzorów produktów przygotowując co sezon nową ofertę."
Współpraca z firmą Birko, to czysta przyjemność. Dzięki nim, mam możliwość otrzymania i przetetstowania czapek dla moich Kropelek.  Firma oferuje duży wybór produktów, a ceny? Moim zdaniem naprawdę warto tam zajrzeć, i nie bać się o stan swojego portfela! O czapkach możecie poczytać TUTAJ.

Kominowo To i Owo - "Matka pOLKA pracująca zawodowo i szyciowo:) Jestem zakochana po uszy w swoich chłopakach i w swojej Elence, maszynie do szycia:) Szyję na zamówienie przeróżniaste rzeczy. Swoje produkty ozdabiam różnymi technikami między innymi maluję na tkaninach." Tak pisze o sobie wspaniała osoba, która w to co robi, wkłada całą siebie. Wśród jej wyrobów znajdziecie czapki, opaski, kominy, spodnie - co wam się tylko zamarzy! Ja miałam przyjemność otrzymać od "Kominowo To i Owo"  opaski, które moje dziewczynki pokochały z całego serca! Za tą nagrodę dziękuję z całego serca, a kilka słów, jak się u nas opaski sprawdziły znajdziecie TUTAJ. 


Stickerkid - "To szwajcarska firma prowadzona przez Doerthe i Christiana, parę trzydziestoparolatków, których znajomi oraz ich własne dzieci nauczyły wszystkiego na temat tego, jak trudno upilnować drobiazgów naszych pociech. Firma została założona w 2004 roku i od tego czasu wyprodukowała miliony naklejek dla ponad 100 000 rodziców."  
Od początku obdarzyli mnie zaufaniem, przekazując na moje ręce zestaw spersonalizowanych naklejek. Co ich wyróżnia? Co ciekawego, innego jest w ich wyrobach? Ja, choć z początku sceptyczne nastawiona, szybko zmieniłam zdanie na temat ich wyrobów. Ta jakość, funkcjonalność i przemiły kontakt podbiły moje serce już na stałe! Jeżeli jesteście ciekawi, jak naklejki sprawiły się u nas, zajrzyjcie TUTAJ!! Polecam!!

1 komentarz:

  1. Gerber ma najlepsze soki dla dzieci. Piłam je ja i pije je moja córcia. Zawsze zamawiamy na https://rabatka-sklep.pl/

    OdpowiedzUsuń

Cieszę się z każdych odwiedzin, z każdego komentarza. Zapraszam Was do siebie licząc po cichu, że spodoba Wam się w naszym małym magicznym świecie :)