wtorek, 22 października 2013

Śmigłem jesieni poruszone liście

Jesień w pełni. Czaruje kolorami, kusi szumem liści i obietnicą użycia kaloszy. Wiatr hula między gałęziami, próbując wciągnąć nas w pogoń za czapkami. Nie z nami jednak te numery, bo czapki wybieramy rozsądnie, starając się, by były wiązane pod szyją. Liście wirują wokół nas, wprawione w ruch jakby śmigłem helikoptera, lecz tym razem - to nie nasz helikopter winnym jest wietrznego szaleństwa. 

Nasz Helikopter bowiem, to czapka. Oskara ulubiona, podwójna, cieplutka, wiązana pod szyją - na jesienną aurę w sam raz! Jest to również jedna z czapek, jakie otrzymaliśmy do zrecenzowania od firmy BIRKO. 

Czapka Helikopter produkowana jest w czterech kolorach - niebieska-pastelowa, niebieska-smerfowa, czerwona i granatowa. Tak jak i czapka Oluni, jest ona uszyta z podwójnej warstwy materiału, dzięki czemu jest ciepła i jednocześnie przewiewna - doskonale chroni głowę przed wychłodzeniem i dba o to, by spacery były dla nas przyjemnością. Czapka sprawdza się doskonale w czasie chłodniejszych, lub bardziej wietrznych dni, a niewielki daszek doskonale chroni oczy przed wiatrem. Skład materiału to 98% bawełny i 2 % elastanu, a rozmiary w jakich możecie ją kupić plasują się w przedziale 42 - 52. 

Po raz kolejny nie zawiodłam się na jakości wykonania  i trwałości produktów firmy BIRKO. 
Czapka poddawana była wnikliwej analizie przez najdłuższy czas (z racji swej prostoty i przypuszczenia, że pozostałe (bardziej gadżeciarskie) mogą ulec uszkodzeniu wcześniej. Nie ma jednak powodów do niepokoju - do tej pory nie ucierpiała jeszcze żadna, z (recenzowanych na łamach bloga) czapek. I ta również była już kilka razy prana, suszona, ciągana po ziemi - i jak na razie, test zdała na sześć!

Polecam ją serdecznie, bo i delikatna jest i stanowcza w swej prostocie, klasycznie chłopięca,  doskonale chroni uszy dziecięce przed wiatrem a naszyta prosta aplikacja nie bije po oczach, nie spiera się, jednym słowem - to już kolejna czapka, godna polecenia!

  
Jest tam mnóstwo ciekawych fasonów czapek, chust i kominów na każdą porę roku! A jako że powoli trzeba zacząć myśleć o nadchodzącej zimie i ja rozglądam się po sklepie, poszukując czapek, szalików i rękawiczek, które umożliwią nam śnieżne szaleństwa. 


 To tylko malutki procent produktów, które możecie zakupić a stronie sklepu.  Zajrzyjcie - wybór jest na prawdę duży! Może znajdziecie coś i dla waszych pociech!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszę się z każdych odwiedzin, z każdego komentarza. Zapraszam Was do siebie licząc po cichu, że spodoba Wam się w naszym małym magicznym świecie :)