wtorek, 27 sierpnia 2013

O głowy już spokojna:)

Jesień idzie wielkimi krokami, czas więc pomyśleć o okryciach głowy dla dzieci.  Śpieszę więc chwalić się, iż udało mi się nawiązać współpracę z firmą BIRKO. 
Czym zajmuje się się ta firma?  "Firma BIRKO istnieje od 1994 roku i od tego czasu zajmuje się produkcją czapek dla dzieci oraz akcesoriów dziecięcych, jak opaski, chustki, szaliki i rękawiczki, związanych z ubiorem małego człowieka na wszystkie pory roku. Przez wszystkie lata istnienia wprowadziliśmy na rynek polski i światowy około tysiąca wzorów produktów przygotowując co sezon nową ofertę. "

W najbliższym czasie dostanę czapeczki do testów.  Wyczekujcie więc recenzji,  a w międzyczasie zapraszam Was do polubienia FP Firmy :)  Co jakiś czas, firma Birko organizuje tam konkursy, w których do wygrania są czapki z ich oferty. Po cichu szepnę, że najbliższy konkurs przewidywany jest na listopad, będzie więc można znowu powalczyć o nakrycia głowy (i nie tylko) z oferty sklepu. A oferta jest niemała.  Zresztą, zobaczcie sami.  Jest z czego wybierać!  A o tym, co wybraliśmy my, dowiecie się już niebawem ... .


PS. 
Bożenka! 
To dzięki Tobie! 
Dzięki Wielkie Kochana!

4 komentarze:

 1. my mamy czapeczki robione na drutach :D ale te też są sliczne

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czapeczki robione samodzielnie są wyjątkowe i niepowtarzalne!
   Temu nie da się zaprzeczyć. Chociaż ja osobiście nie cierpię czapek wełnianych, ba niczego wełnianego. Zawsze się drapię jak szalona :))

   Z tego co wiem, firma ma bardzo dobre jakościowo czapeczki (i nie tylko czapeczki), ale więcej będę mogła powiedzieć jak dojdzie do nas zamówienie.
   Póki co ja sama cieszę oczy! Bo wybór mają naprawdę ciekawy :)

   Usuń

Cieszę się z każdych odwiedzin, z każdego komentarza. Zapraszam Was do siebie licząc po cichu, że spodoba Wam się w naszym małym magicznym świecie :)