wtorek, 10 grudnia 2013

Kolejny krok - kolejny rok

Kolejny krok - kolejny rok i mnóstwo zmian.  To dziś, świętować powinnam, że latek przybyło, że starsza o rok jestem i że czas do przodu gna ... i świętuję! Bo ten rok był dla mnie na prawdę wyjątkowy! Tyle dobrego mnie spotkało, tak wiele się wydarzyło ... i marzę o tym, by przyszły rok był dla mnie jeszcze lepszy. 


Dziś kończę 29 lat. To dużo i mało.Wiele jeszcze przede mną, a co za mną? Jestem szczęśliwą osobą, szczęśliwą żoną i mamą czwórki wspaniałych dzieci. Mam wspaniałego męża i cudowną rodzinę. W moim gronie jest mnóstwo wspaniałych, godnych podziwu osób, którym każdego dnia kibicuję w spełnianiu swoich pasji. I ja znalazłam swoją pasję. Długo szukałam tego miejsca, długo szukałam tej drogi, lecz dziś mogę powiedzieć, że czuję się spełniona. To blog otworzył mi okno na świat, dał mi poczucie że mogę kierować swoim życiem jak chcę, dał mi poczucie radości i spełnienia. Dzięki niemu, dzięki wam - czuję że żyję. Realizuję się twórczo i od was czerpię mnóstwo pomysłów i inspiracji. W końcu mi się chce! Dzięki wam, dzięki waszym blogom, postom i komentarzom u mnie na blogu co chwilę dostaję pozytywnego kopa w dupę i chcę! Chcę pisać, chcę działać, chcę się realizować. Inaczej patrzę na dzieci, na rodzinę i na świat. Wiem, że mogę się wypowiedzieć, że mogę podjąć dyskusję, że nie jestem tylko mamą ale też kobietą, która ma swoje potrzeby i chce je spełniać. 

Dzięki blogowi poznałam Was. Grono wspaniałych osób, pełnych pomysłów, przedsiębiorczych - zarażających pasją. Dzięki blogowi nawiązałam kilka owocnych współprac, dzięki niemu zostałam zauważona. Od niedawna podjęłam współpracę z portalem Duża Rodzina i tam pojawia się cześć moich wpisów. A ja powiem wam w sekrecie że jestem w trakcie pisania artykułu do papierowego wydania magazynu. Zostałam również zaproszona do dołączenia do grona redaktorów portalu   Łowcy Trendów, co jest dla mnie dużym wyróżnieniem. i oznacza, że moje wpisy podobają się innym. Już niedługo i tam będzie można spotkać artykuły mojego autorstwa.  Dostałam również dwa zaproszenia do wywiadów, tu jednak wciąż się namyślam. Nie jestem znana, nie jestem popularna ani modna, ale jestem i ktoś to zauważa.   I was jest tu coraz więcej. Jesteście, czytacie, komentujecie i zostajecie na dłużej. To dla mnie największe z możliwych wyróżnień, które daje takiego motywacyjnego kopa, że na prawdę chcę!   Na bloga i FP codziennie zaglądam z uśmiechem na twarzy i cieszę się! Cieszę się że jesteście! Już nie piszę tylko dla siebie, ale też dla Was. W końcu czuję się spełniona. I mam nadzieję, że tak pozostanie! 

Dziękuję Wam za to że jesteście, że czytacie. Jesteście Wspaniali. Czy dzięki Wam nie było by mnie? Byłabym. Ale czy była bym tak radosna, tak otwarta na innych? Czy co rano z uśmiechem zaglądałabym na bloga i pocztę czytając, komentując, odpisując na wspaniałe wiadomości jakie ślecie na mój e-mail i FB? Nie wiem! Ale dziękuję. Dziękuję za to że ze mną jesteście, że mnie wspieracie, że chcecie tu być. 

Czuję, że nie stoję w miejscu. Rozwijam się, szukam, drążę - jestem i żyję pełnią życia! Cieszę się z każdego dnia. Jestem pełna nadziei i optymizmu! Wciąż gdzieś działam, wciąż coś robię i na prawdę mi z tym dobrze. W tym roku odnalazłam siebie. I mam nadzieję, że już się nie zgubię!

Dziękuję!!

18 komentarzy:

 1. pozdrawiamy:) i życzymy wszystkiego co najlepsze:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moniko! Raz jeszcze składam Ci życzenia sto lat!

  OdpowiedzUsuń
 3. Sto lat :) Najlepszego :) Pociechy ze swojej rodzinki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego Najlepszego i gratuluję sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Samych cudowności samych radości i samych kolejnych fantastycznych pomysłów i wpisów

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego najlepszego!! Gratuluję sukcesów i życzę kolejnych!

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego, co najpiękniejsze!!! :*

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się z każdych odwiedzin, z każdego komentarza. Zapraszam Was do siebie licząc po cichu, że spodoba Wam się w naszym małym magicznym świecie :)