wtorek, 21 stycznia 2014

Dla Was

Są zawsze, gdy jest taka potrzeba. Stoją obok, i troszczą się o nich. Z bagażem doświadczenia i wspomnień atakują nas dobrymi radami. Zawsze mają w zanadrzu historię na każdy temat, wiele już przeżyli i jeszcze wiele przed nimi. Jacy by nie byli: troskliwi czy nadopiekuńczy, pouczający, czy wskazujący drogę - to ważne, że są. 

Babcie i Dziadkowie. Te dwa dni - to wasze święto. Życzę wam, w imieniu swoim i Kropelek jeszcze wielu zwariowanych, pełnych pozytywnej energii przygód. Szalonych chwil i czasu dla siebie. Radości, uśmiechu, pogody ducha i zdrowia. Dziękujemy za to, że jesteście. 

A tym, których czas już minął dziękuję szczególnie. Wiem, że czuwacie. Patrzycie gdzieś z góry, wskazując drogę, szepcąc do ucha, przeganiając chmury ... jesteście.  Mimo że nie możemy się do was przytulić, to w myślach ściskamy was z całych sił, dziękując za wszystko co zrobiliście i wciąż robicie, by nasze życie było piękniejsze każdego dnia. 


6 komentarzy:

 1. Miałem szczęście spędzać ze swoimi dziadkami sporo czasu - wakacje, ferie i nie tylko.
  A teraz nasze dziewczyny eksplorują (głównie babcie) ile się da i chyba wszyscy są zadowoleni :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wczasy u babci zawsze wspominam z rozrzewieniem. Nigdzie indziej nie chciało mi się wstawać o piątej rano, by razem z wójkiem wypuścić krowy na pastwisko, a babcia w tym czasie szykowała zupę mleczną z zacierkami :)) To były czasy ... :)

   Usuń
  2. hehe moja babcia do dziś wciska mi zacierki! Ale za to ją kochami dziadka również oczywiście! :))

   Usuń
 2. Jedna Babcia, i jeden z Dziadków zmarli niestety zanim się urodziłam. Z pozostałymi Babcią i Dziadkiem czasu spędzałam sporo. I mam wspomnienia, które zawsze będą grzały moje serce. Chociaż już długie lata ich nie ma wśród żywych...
  Teraz Demolka korzysta ile może ze swojej czwórki :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz, czasem na prawdę myślę, że ci co odchodzą czuwają nad nami gdzieś z góry.
   Uwielbiam patrzeć jak dzieciaczki bawią się z dziadkami <3

   Usuń

Cieszę się z każdych odwiedzin, z każdego komentarza. Zapraszam Was do siebie licząc po cichu, że spodoba Wam się w naszym małym magicznym świecie :)