środa, 31 grudnia 2014

... and Happy New Year

Sukienka już uszykowana. Szampan się chłodzi w lodówce. Rajstopy, szpilki, makijaż, jeszcze trochę podziałam w  kuchni. Jeszcze chłopcom koszule szykuję i dziewczynkom sukienki balowe. Mąż po pracy się zdrzemnie, odpocznie. Jeszcze raz wyszoruję podłogę.  Już za chwilę przy dźwiękach przebojów, czas imprezy magicznej się zacznie. Jeszcze krok, jedno ciasto, porządek,  Stary Rok już na dobre dziś zaśnie.


Jaki był? Pełen przygód, radości. Był Rodzinny, szalony, beztroski. Remont kuchni, zmiana auta to mało. Z Olą Gdańsk kilak razy, się działo! Piknik w Ośnie, wciąż śni się po nocach. Z Blogiń wciąż w sercu mam pełno wrażeń. Powrót do nauki tańca, znów pojawił się na liście mych marzeń. Czasu mnóstwo dla rodziny, dla nas. Na spacery, na łąkę, do lasu. Na zabawy klockami, lalkami, i na książkę nie zabrakło czasu. Kilka zleceń, me słowa w gazetach, w Gdyni super, szalone spotkanie, Poznań, Gdańsk, Ośno, Wyrzysk, bo i czas znalazł się na zwiedzanie.

Rok był pełen nadziei i marzeń. I się spełnił, tak jak planowałam. Czas znalazłam na wszystko co wokół. Czas znalazłam dla siebie i dla Was. Co przyniesie Rok Nowy, wciąż nie wiem. Nie planuję, bo nie moja to działka. Byle czasu starczyło na szczęście. Byle czasu starczyło wciąż dla nas. 

Czego życzyć, co dziś wam się marzy? Jakie macie na Nowy Rok plany? Życzę Wam, by wam czasu nie brakło. By kolejny Rok był wam udanym! By wciąż była ta chwila dla siebie. Na lekturę, lampkę wina pogodną. By nie tracić na co dzień oddechu, łapać chwilę, spokojną, radosną. Nowy Rok niesie z sobą nadzieję, co nie wyszło, wciąż można poprawić. Więc wam życzę nadziei i wiary. Wszystko można! Tak, można naprawić! Zdrowia życzę, bez niego, jest ciężko. Wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Więc by zdrowia i siły nie brakło. By pamiętać w tym roku o sobie.  Odwagi by życiu na przeciw, stanąć, złapać za bary. By nie płynąć jak rzeka nas niesie, lecz  sterować nim na lepsze zmiany. 

W rytm muzyki z lat dziewięćdziesiątych, w sukni, piżamie lub dresie, życzę Wam dobrej Zabawy. Zimą, latem, wiosną i na jesień. Z szampanem w dłoni, lub sokiem. Na sali, w salonie, pod kołdrą, łapcie szczęście, uśmiechy i radość, niech te będą dla Was mocą! 

Do Siego Roku!


6 komentarzy:

 1. Kochana... życzę Ci aby rok nowy był od poprzedniego jeszcze lepszy...
  Niech spełnią się kolejne marzenia, niech pojawią się kolejne cele... kolejni wspaniali ludzie...
  Szczęścia, zdrowia i pogody ducha czyli 365 pięknych i prawdziwych dni

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Serdecznie <3
   Wszystkiego co najlepsze życzę i Tobie.
   Szczęścia, uśmiechów na co dzień, dostrzegania piękna w każdym, najmniejszym podmuchu wiatru <3

   Usuń
 2. Dziękujemy Ci za te pokaźne życzenia. To naprawdę miłe, że potrafisz w tak obszerny sposób życzyć swoim cichym bądź aktywnym czytelnikom wiele dobra...

  Mam nadzieję, że w tym roku i Twoje marzenia (chociaż jedno) się spełnią! Pozdrawiam
  www.martynaG.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Moniko, Tobie i całej rodzince życzymy po prostu wszystkiego dobrego w tym nowym roku oraz spełnienia marzeń, no i dużo zdrówka! Buziaki :*

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się z każdych odwiedzin, z każdego komentarza. Zapraszam Was do siebie licząc po cichu, że spodoba Wam się w naszym małym magicznym świecie :)