środa, 10 grudnia 2014

Starość nie radość ;)

Zdjęcie zaczerpnięte z internetu
Czas na nową drogę, czas na pierwszy krok. Okiem na dorosłość wciąż spoglądam w bok. Wciąż się na nią boczę, wciąż ni to nie wspak. Ja i trójka z przodu? Coś tu jest nie tak. Ale szepczą głosy, że czas jest się bawić, teraz,po trzydziestce, troski swe zostawić.
Mężu, gdybyś czytał, nie chcę wczasów w SPA. Chcę weekendu z tobą, w ciszy, sam na sam. Nie mam małych marzeń, nie mam drobnych próśb. Książkę przyjmę każdą, tylko dobrą kup! Zmywarka, suszarka, nie dla mnie to rzeczy, to kupimy wspólnie, by się chwilą cieszyć! Kosmetyków kufer, już mi nie potrzebny. Mam z zeszłego roku, wciąż me oko cieszy ;)
 
 Podróż zagraniczną, odbędziemy razem, nie chcę miejsc Bogatych, ja chcę Świat zobaczyć. Indie i Afryka, i dolna Ameryka listę tą przykrótką Australia zamyka. Biżuterii nie chcę. Szkoda jej przy dzieciach. Lista wciąż się tworzy, jak dorosną, to dasz. Czegóż mi do szczęścia tak bardzo potrzeba? Mam na prawdę wszystko! Więcej mi nie trzeba! 

 Chwili czasu wspólnej, wypadu do kina, chwil tych tylko naszych, odrobiny wina. Czasu wśród uśmiechów i zdrowia dla dzieci, bo to wasze szczęście, mnie najbardziej cieszy. Rodzinnych wieczorów, nocy w swoich łóżkach, wesołych poranków, uśmiechów na buźkach. Sexu wciąż dobrego, tych zarwanych nocy, rozmów aż do rana a w dzień dużo mocy!! A gdy przyjdzie pora, to domku małego, wielkiego podwórka, płotu solidnego. Psa co biega luzem, wnuków na huśtawce, domu otwartego, nas wspólnie na ławce.


14 komentarzy:

 1. Wszystkiego dobrego!

  Proszę, zrób coś dla mnie: załóż dokument (np. dokument google, żeby nie uciekło), w którym po kolei będziesz wklejać swoje wierszyki. Wraz z datą. Tak wiesz, jakby tomik poezji. Łatwiej będzie to wydać jak się uzbiera :) Ostatnio znajoma wydała swoje opowiadania w wersji homemade, więc pomyślałam po przeczytaniu tego wiersza, że w Twoim wypadku to dobra opcja!


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie no proszę, toż one się do wydania nie nadają :D
   To takie tam, słowotoki rymowane ;) Ale dzięki <3 Się zarumieniłam normalnie :D

   Usuń
  2. Nawet jeśli mogłoby się rozejść po rodzinie, wydane jako wydruk w tekturowej okładce, to chyba warto :) I tak ludzie to czytają... Ja czytam :)

   Usuń
  3. Nawet nie wiesz, jak mi miło <3

   Usuń
 2. Wszystkiego najlepszego :) Niechaj najskrytsze marzenia Ci się spełnią jak najszybciej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego dobrego! :)
  I faktycznie najlepszy prezent to chwile spędzone z TĄ osobą. My kobiety to w sumie nie jesteśmy takie skomplikowane, prostych rzeczy nam trzeba :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie :) Nie trzeba szukać daleko, wystarczy spojrzeć obok <3
   Dziękuję :)

   Usuń
 4. Niech Ci się spełnia marzenia a pełnia szczęścia trwa zawsze! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak pięknie napisane 30-stko Kochana :)

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się z każdych odwiedzin, z każdego komentarza. Zapraszam Was do siebie licząc po cichu, że spodoba Wam się w naszym małym magicznym świecie :)