piątek, 15 lipca 2016

Zabawa z Lordem

Czym pachną tegoroczne wakacje? Świeżością, orzeźwieniem, zabawą, chwilą na hamaku, z książką w dłoni, w gronie najbliższych przyjaciół. Pachną emocjami, grillem, domowym hot dogiem, paką chipsów, domem pełnym znajomych, szklanym ekranem i Euro. Pachną świeżością jabłoni, smakują jabłkowym orzeźwieniem - Smakują Somersby.

Kampania Streetcom i Lorda Somersby zawitała w nasze skromne progi w idealny czas. Początek wakacji, początek Euro, początek urlopu męża, początek remontu u chłopców ... Gorący czas i dostawa, tak gorąca, jak zasługuje na to sam Lord. 


Był z nami, gdy odpoczywaliśmy zmęczeni poprzednim tygodniem i gdy kibicowaliśmy Naszym. Gdy wojowaliśmy na szpachelki skrobiąc ścianę, i gdy wieczorem, relaksując się,  kryłam się przed światem w fotelu, z dobrą książką. 


Nie napiszę Wam, że to dobre piwo. To pyszny jabłkowy aromat, to mało wyczuwalna nuta alkoholu, to chłodzone orzeźwienie, pełen, głęboki oddech po wyczerpującym dniu, i śmiech  otaczający was wokoło. Somersby to odpowiedzialność i zabawa. 

To przepis, na na prawdę udane wakacje.

2 komentarze:

Cieszę się z każdych odwiedzin, z każdego komentarza. Zapraszam Was do siebie licząc po cichu, że spodoba Wam się w naszym małym magicznym świecie :)