piątek, 1 stycznia 2016

Krok w Rok

Nie stary, bo nowy, tak inny. Kolejny już rok jest za nami. Choć przeszłość przyniosła włos siwy, to wciąż żywe są różne plany. Wybaczcie mi moje milczenie, rok zeszły z kilofem nas gonił. Czas taki, że wciąż nam go mało, na rzeczy te ważne, ważniejsze.  Lecz wciąż trwamy w tym razem. Rodzina- to najważniejsze. Wam w tym Nowym Roku chcę życzyć, spokoju, by oddech móc złapać. Wytchnienia w tym biegu codziennym by ile brać, tyle dawać. Przyjaciół najlepszych na świecie, nie musi być wielu, lecz szczerych. U boku bratniej swej duszy, sto razy więcej można zdziałać. By zdrowie trzymało się w formie, choroby mijały Was z dala. Gdy zdrowie jest, można walczyć, by reszta spełniła się sama. By szczęście dawało Wam uśmiech, by dobro płynęło jak fala. By dobro dawane wracało, by wielką wciąż była w ludzi wiara.

W tym nowym, 2016 roku:
marzeń szytych na miarę, 
szczęścia ponad miarę, 
rodziny radosnej u boku
Wszystkiego Najlepszego w Nowym roku!! 


 

10 komentarzy:

 1. Kochana i dla Was zdrówka, szczęścia, radości i spełnienia marzeń - no i oby w tym roku udało nam się spotkać :) Buziolki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I ja mam taką nadzieję <3
   Wszystkiego Dobrego Aniu dla Ciebie i całej Rodzinki :)

   Usuń
 2. Piękny post...dziękuję za wizytę u mnie!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :)
   Za wizytę nie dziękuj :) Cudnie tam u Ciebie :)

   Usuń
 3. Moooonia dlaczego Ciebie tak mało tutaj no... uwielbiam Twoje pióro i .. może kiedyś pogadamy razem na jakimś temat na tym naszym blogu, co? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba za dużo dookoła na żywo się dzieje ostatnio, że nie mam nawet czasu by przysiąść spokojnie przy blogu :) A co do pogadania ... ja tam jestem Za ! :)

   Usuń

Cieszę się z każdych odwiedzin, z każdego komentarza. Zapraszam Was do siebie licząc po cichu, że spodoba Wam się w naszym małym magicznym świecie :)